Image
Hakkımızda

Biz Kimiz

  Varimed Medikal San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1999’da tıbbi malzeme ticareti yapmak amacı ile kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini daima kendisine ilke edinen firmamız 2008‘de Varis Çorabı, Anti Emboli Çorabı, Elastik Destekler ve Lenfödem Kolluğu imalatına girme kararı almıştır. Bu amaçla son teknolojik gelişmeler göz önünde tutularak İstanbul – Bayrampaşa’da ki 3600 m2’lik binamızda MDR ve EN ISO 13485 Tıbbi Cihaz Kalite Yönetim Sisteminin şartlarını karşılayacak şekilde modern bir tesis kurulumuna başlanmış ve tesisimiz 2010 ‘da faaliyete geçmiştir. Kurulan bu üretim tesisi ile firmamız, konusunda dünyanın önde gelen firmaları ile ürün kalitesi ve kapasitesi sayesinde rekabet edebilecek konuma gelmiştir. 
  Hammaddenin tesise girişinden ürün olarak çıkışına kadar bütün safhalar, oluşturulmuş olan mükemmel kalite kontrol sistemi ile kontrol edilerek ürünlerin kullanıcılara kusursuz olarak ulaşması sağlanmakta, sürekli olarak yapılan ar-ge çalışmaları ile hasta güvenliğini ön planda tutarak kullanıcılara daha iyi bir ürün sunulmaya çalışılmaktadır. Bugün Varimed Fleboloji, Lenfoloji ve ortopedi alanında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
  Varimed’in tıbbi ürünleri, 2017/745 sayılı Avrupa Direktifinin ve Türk Tıbbi Cihazlar Direktifinin tüm şartlarını karşılamaktadır. Yönetmeliklere uygun olarak, uygunluk değerlendirme prosedürlerine tabi olan Varimed ürünleri CE işareti almıştır.
 Varimed, Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemini EN ISO 13485’e göre sürdürmektedir. 2010’dan beri EN ISO 13485 durumumuzu bir sertifika ile müşterilerimize gösteriyoruz. Bu sertifikasyon, ürünün izlenebilirliğini, etkin üretim ve risk yönetimini, yönetmelikler ile uyumu ve müşteri gereksinimlerini sağlamayı amaçlamaktadır.

  Tüm gayretimizle güven ve memnuniyeti temel alan uzun vadeli müşteri ilişkileri kurmayı amaçlamaktayız.

Dr. M. Volkan Öztürkatalay

0
Ülkeye İhracat
0
Yıllık Deneyim
0
m²'lik Üretim Tesisi
0
Müşteri Memnuniyeti


Üretim Hattı

Bizimle İletişime Geç


Ürünler ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi için

Footerr

Image

 

Kurumsal
Metinler
İletişim için

+90 (212) 493 02 35

info@varimed.com.tr

Image